Nuo birželio 1-osios Alytuje draudžiama degintis saulėje

Nuo birželio 1-osios Alytuje draudžiama degintis saulėje
02 birželio 15:41 2016 Print This Article

Alytuje draudžiama degintis saulėje – tokį ir daug kitų sprendimų priėmė Alytaus politikai, pritardami naujosioms miesto tvarkymo ir švaros taisyklėms. Nauja tvarka šokiravo tarybos narį Nerijų Cesiulį, kuris netylėjo ir tarybos posėdžio metu, tačiau vis tiek buvo nubalsuota už naujų taisyklių potvarkį.

 Nuo šiol kaitintis prie alytiškių pamėgtų ir už Europos sąjungos lėšas sutvarkytų ežerėlių – draudžiama. Poilsiaujantieji prie pamėgtų Dailidės ežerėlių negalėjo patikėti, kad taryba pritarė tokiai tvarkai, pagal kurią jau šiandien už tokius pažeidimus gyventojai turėtų būti baudžiami.

N.Cesiulis mano, kad nelogiškiausius draudimus būtina kuo greičiau panaikinti. Kad taisyklių korekcijos reikalingos – sutinka ir miesto vadovas Vytautas Grigaravičius. Esą taisyklės priimtos, kad galėtų pilnavertiškai dirbti viešosios tvarkos skyrius. O kai kuriuos sprendimus bus galima koreguoti.

Taisyklių priėmimui prieštaravęs politikas tikisi, kad taisyklės bus pakoreguotos ir priimtos Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdžiuose, vyksiančiuose dar iki vasaros atostogų.

Kol politikai diskutuos – šalia Dailidės besideginantys gyventojai gali sulaukti protokolus išrašančių viešosios tvarkos skyriaus darbuotojų vizito, mat taisyklės įsigaliojo nuo birželio 1 dienos.

alytausgidas.lt
  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.