Festivalis „Kalėdinė žvaigždė“

Festivalis „Kalėdinė žvaigždė“
20 gruodžio 01:50 2015 Print This Article

Varėnos moksleivių kūrybos centro choreografijos studijos “Mikitukas” kelionė į Panevėžyje vykusį Baltijos šalių šokių festivalį „Kalėdinė Žvaigždė“

Šiais metais Varėnos moksleivių kūrybos centro choreografijos studijos „Mikitukas“ šokių sezonas, kaip niekad aktyvus. Vos spėjome sušokti Varėnos „Grybų šventėje“, sudalyvauti Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalio atidaryme ir uždaryme, ritmingai pasirodyti „Šokių pynėje“ ir jau šį savaitgalį išskubėjome savęs parodyti ir į kitus pasižiūrėti į Panevėžyje vykusiame Baltijos šalių šokių festivalyje „Kalėdinė žvaigždė“.

O festivalio būta įdomaus, daugybė kolektyvų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, daugybė ritmingų, spalvingų, triukšmingų, linksmų ir rimtų pasirodymų. Studijos šokėjai, nors konkursuose dažniausiai dalyvauja, kaip tautinių šokių kolektyvas, šį kartą jėgas išbandė ir sušoko šiuolaikinius šokius: „Sielų mugė“ (choreografija Jolantos Stankevičienės) ir „Nykštukai“ (choreografija Jolantos Stankevičienės). Pabandėme ir nesigailime, buvome įvertinti puikiai – mažųjų grupė į Varėną grįžo su 3-iosio vietos diplomu ir medaliais, o vyriausiųjų merginų grupė iškovojo ne tik 1-osios vietos diplomą ir medalius, bet į Varėną parvežė ir laureačių taurę.

Šaunuoliai mūsų šokėjai!

Skiname pergales, džiaugiamės, nes mums gera kartu!

 

VMKC choreografijos studijos “Mikitukas” šokių vadovė Sigita Švedė

 

www.mkc.varena.zaibas.lt

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.