Festivalio „Yaga Gathering 2016“ naujovės: nario kortelės ir meno scena

Festivalio „Yaga Gathering 2016“ naujovės: nario kortelės ir meno scena
27 gegužės 22:14 2016 Print This Article

Muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga Gathering 2016“ Dzūkijos padangę nušvies liepos 28 – rugpjūčio 1 dienomis. Spalvotos miško sienos, meno projektai ir instaliacijos,  performasai, keturias paras netylanti muzika ir kerinti gamta – visa tai nuneš į nepamirštamą vasaros pasaką.

Muzikos ir menų sintezė

Yaga-Gathering-2015-goodlife-photography-037Kaip ir kasmet organizatoriai žada puikius muzikinius pasirodymus dviejose muzikos scenose. Pagrindinėje renginio scenoje gros Lietuvos ir užsienio reggae, dub ir elektroninės muzikos didžėjai bei gyvos grupės. Tarp labiausiai laukiamų – gerai žinomas projektas „Banco de Gaia“ iš Jungtinės karalystės, sužavėjęs pasaulį savo kūriniu „Last train to Lhasa“ ir daugeliu kitų. Visus priversti šokti žada ir muzikinis projektas „Logic bomb“, Gus Till / Slinky Wizard, Hutti Heita, Calamar Audio ir kiti atlikėjai.

Ramybės scenoje taip pat netrūks kokybiškos muzikos. „Nag Champa” – muzikinis projektas iš Lenkijos savo pasirodymuose grojantis didžeridu, afrikietiškais būgnais, fleitomis, o muziką papildantis vokalu, beatboksu. Egzotiškais sarangi instrumentais gros atlikėjas iš Italijos Lo.Renzo.

Šių metų festivalyje žadama kaip niekad daug meno projektų ir parodų. Miško erdvėje pasakišką atmosferą kurs audio bei video instaliacijos, audioteatro performansai, eksperimentinė elektronika. Dailės galerijoje bus eksponuojami Lietuvos ir kitų Europos šalių menininkų tapybos, grafikos, fotografijos darbai. Erdvę vizualiai apjungs įvairių meno sričių profesionalų instaliacijos po atviru dangumi.

Su nario kortele – daugybė nuolaidų

Yaga-Gathering-2015-goodlife-photography-362Didžiausia šių metų festivalio naujovė – „Yaga“ narystė, galiosianti visus kalendorinius metus. Įsigijusiems narystę bus taikomos nuolaidos ne tik į vasaros festivalį. Ji galios ir kitiems „Yaga“ bei partnerių renginiams ir kitoms akcijoms – visų pamėgtiems firminiams „Yaga“ marškinėliams, vakarėliams, jogos pamokoms. Visos akcijos ir nuolaidos bus skelbiamos festivalio Facebook paskyroje. Šiuo metu su „Yaga“ naryste jau galima džiaugtis nuolaidomis į aktyvios meditacijos užsiėmimus Vilniuje. Narystę kartu su akcijos bilietu galima įsigyti oficialioje festivalio svetainėje.

„Norime paskatinti žmones labiau domėtis sveiku gyvenimo būdu, todėl šiais metais įsigijusiems narystę pasiūlysime įvairių nuolaidų prasmingoms ir tobulėti skatinančioms veikloms“, – sako renginio organizatorius Anton Shoom.

Jau trylika metų vykstantis festivalis kasmet lankytojams pasiūlo daugybę sveikatingumo paskaitų, jogos, meditacijos užsiėmimų, skatina būti draugiškais gamtai ir elgtis joje atsakingai.

Festivalis „Yaga Gathering“ vyks liepos 28 – rugpjūčio 1 dienomis Varėnos raj., Ežeraičio miške, prie Spenglos ežero.

Bilietus įsigyti galima oficialioje festivalio svetainėje www.yaga.lt

 

„Goodlife photography“ nuotraukos

 

Daugiau informacijos apie festivalį:
www.yaga.lt
www.facebook.com/YagaGathering
https://www.youtube.com/user/Yagafestival
Kontaktai žiniasklaidai:
Alina Žilinaitė
Tel: +370 610 10 495,
El. paštas: pr@yaga.lt

 

Yaga-Gathering-2015-goodlife-photography-646 Yaga-Gathering-2015-goodlife-photography-102 Yaga-Gathering-2015-goodlife-photography-117 Yaga-Gathering-2015-goodlife-photography-284 Yaga-Gathering-2015-goodlife-photography-315 Yaga-Gathering-2015-goodlife-photography-548 Yaga-Gathering-2015-goodlife-photography-572 Yaga-Gathering-2015-goodlife-photography-595 Yaga-Gathering-2015-goodlife-photography-604 Yaga-Gathering-2015-goodlife-photography-626 Yaga-Gathering-2015-goodlife-photography-641 Yaga-Gathering-2015-goodlife-photography-644

 

 

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.