Darom 2011

22 kovo 14:32 2011 Print This Article

Švarinimosi akcija Darom 2011 vyks balandžio 16 d. 10 val. visose Lietuvos savivaldybėse ir seniūnijose. Dalyvių susirinkimo vietos bus paskelbtos internetinėje svetainėje www.mesdarom.lt
balandžio 4d.

Ką reikėtų atsinešti akcijos dalyviams?

Akcijos organizatoriai bandys užtikrinti didžiausią įmanomą šiukšlių maišų ir pirštinių kiekį, tačiau ragintume ir pačius dalyvius turėti su savimi šių priemonių.

Akcijos dalyviai į talkos vietą kviečiami atnešti savo ir draugų nenaudojamus mobiliuosius telefonus. Čia jie bus registruojami ir perduoti senus telefonus superkančiai bendrovei www.senastelefonas.lt. Už surinktus telefonus gauti pinigai bus skirti paremti akciją „Darom“ finansiškai.

Surinkti telefonai bus atnaujinti ir pritaikyti pakartotiniam naudojimui. Tai yra pats ekologiškiausias būdas atsikratyti nereikalinga elektroninkos įranga.

Taip pat galite atsinešti gėrimų bei užkandos. Ir nepamirškite geros nuotaikos!

Iš kur bus išvežamos šiukšlės

Šiukšlės bus išvežamos tik iš specialių taškų pažymėtų svetainėje www.mesdarom.lt ir paženklintų akcijos dieną. Kiekvienas tvarkymo taškas turės savo vadovą, kuris informuos dalyvius kur sukrauti šiukšlių maišus. Visi maišai palikti ne išvežimo taškuose ( prie kelių, kiemų ar net 20 metrų nuo išvežimo taško) išvežti nebus. Darom akcijoje tokių taškų numatoma turėti daugiau nei 3000, todėl prašome dalyvius geranoriškai šiukšles atnešti į juos.

Ką daryti, jei norite tvarkyti toliau nuo savo gyvenamosios vietos – miškuose, parkuose ir t.t.?

Registruodamiesi Darom 2011 internetinėje svetainėje pažymėkite, kad norite tvarkyti toliau nuo savo gyvenamosios vietos. Tuomet jūs būsite informuoti kur ir kada galite rinktis ir važiuoti į atokesnes vietas, esančias už 10, 20, 50 ar daugiau kilometrų nuo jūsų gyvenamosios vietos.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.