Beglobiams gyvūnams dovanoja net 11 tonų sauso pašaro

Beglobiams gyvūnams dovanoja net 11 tonų sauso pašaro
07 lapkričio 01:10 2018 Print This Article

Bendrovė „Vetfarmas“, 15 metų atstovaujanti šunų ir kačių pašarų prekės ženklui „Josera“, šalies gyvūnų prieglaudoms skiria milžinišką paramą – dovanoja net 11 tonų sauso pašaro.

parama_prieglaudoms3Didžiosioms Lietuvos prieglaudoms – „Penkta koja“, „SOS gyvūnai“, „Tautmilės globa“, „Pifas“, „Linksmosios pėdutės“ ir „Lauros prieglaudėlė“ – dar šiemet bus išdalinta daugiau kaip 180 000 pašaro porcijų, t.y. ilgu laikotarpiu bus pamaitinta daugiau kaip 1000 gyvūnų. Ir ne bet kokio pašaro, o būtent super premium klasės. Parama pašaru taip pat teikiama ir veterinarijos klinikai „Santakos veterinarija“, kuri ne tik konsultuoja, diagnozuoja ligas ir gydo gyvūnus, bet ir užsiima ir šunų kraujo donoryste.

Pasak bendrovės vadovo Andriaus Upto, ši „Vetfarmas“ teikiama parama prieglaudoms nėra tik pavienė akcija – tai yra tęstinė, nuosekli socialinės atsakomybės praktika įmonėje.

 

„Daugumoje šalies prieglaudų sąlygos išties yra sudėtingos, beglobiams gyvūnams ypač trūksta kokybiško ėdalo. Klaidinga manyti, kad prieglaudoms tinka bet koks, pats pigiausias, pašaras – adaptaciją išgyvenantiems, stresą patiriantiems, įvairių negalavimų kamuojamiems gyvūnams prastas maistas situaciją gali tik pabloginti. Be to, kokybiško ir visaverčio maisto gyvūnas suėda gerokai mažesnį kiekį ir pasisotina kur kas greičiau, nei šeriamas žemesnės klasės pašaru“, – sako A. Uptas.

 

parama_prieglaudoms2Savo iniciatyva bendrovė „Vetfarmas“ ne tik siekia atkreipti visuomenės dėmesį į problemas, su kuriomis susiduria gyvūnų prieglaudos, bet ir paskatinti atsakingą žmonių domėjimąsi prieglaudų gyventojais: visiems, kurie iš minėtų prieglaudų priglaus gyvūną, kartu bus įteikta dovana – keliems mėnesiams reikiamas super premium klasės „Josera“ pašaro kiekis, kad gyvūnas lengviau adaptuotųsi naujuose namuose bei išvengtų sunkumų dėl staiga pasikeitusio ėdalo.

Anot Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacijos vadovės, gyvūnų globos tarnybos „Pifas“ direktorės Brigitos Kymantaitės, tokia parama gyvūnų prieglaudoms yra neįkainojama.

 

 

„Kai kurie žmonės mano, kad prieglaudose šunys ir katės gali ėsti bet ką, tarkime, maisto atliekas bei likučius, tačiau tai yra klaidingas mąstymas. Į prieglaudą dažnai patenka šunys ir katės su įvairiomis virškinimo bėdomis, todėl, norint sustiprinti jų imunitetą, būtinas geras sausas pašaras. Juk svarbiausia, kad, žmogui pasiimant gyvūną iš prieglaudos, augintinis būtų tinkamai maitintas ir sveikas“, – teigia B. Kymantaitė.

25 metus veikianti bendrovė „Vetfarmas“ yra viena iš lyderių veterinarijos rinkoje. Įmonė, kurioje dirba daugiau kaip 50 profesionalų komanda, tiekia veterinarinius vaistus, vakcinas, veterinarijos instrumentus, pašarus, taip pat teikia gyvūnų profilaktikos ir gydymo sprendimus. Bendrovės klientai – didieji Lietuvos paukštynai, gyvulininkystės kompleksai, pašarų gamintojai bei veterinarijos gydyklos.

 

Daugiau informacijos:

Jolita Macelytė, tel. 8 616 58188, el. p. j.macelyte@publicum.lt

 

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.