Apie seksą su morka prabilusi varėniškė: šiandien labai gailiuosi

Apie seksą su morka prabilusi varėniškė: šiandien labai gailiuosi
05 birželio 19:57 2016 Print This Article

Dar neregėtą istoriją apie tai, kaip po žaidimų su morka tapo nėščia, papasakojusi viena Varėnos rajono gyventoja nesugebėjo išgelbėti vyro, kuris buvo nuteistas dėl lytinių santykių su nepilnamete.

 

prezervatyvai-71457114Su mergina, kuriai dar nebuvo šešiolikos metų, intymius santykius ne kartą turėjęs vyras buvo nuteistas, jam skirta 13 MGL (489 eurų) bauda. Be to, vyras ikiteisminio tyrimo metu už grotų praleido šešiolika dienų. Tačiau ir mergina sulaukė teisėsaugos kirčio – teisėjai nutarė, kad šiuo metu jau 20 metų sulaukusi mergina turi būti nubausta už melą. Teisėjai konstatavo, kad teisme pasakodama istoriją, kaip pastojo pasinaudodama morka ir prieš tris dienas rastame prezervatyve likusia sperma, mergina melavo. Už tai jai skirta šešių mėnesių laisvės apribojimo bausmė, kurios metu ji įpareigota mokytis, dirbti arba užsiregistruoti darbo biržoje.

Dabar jau nuteistoji teigė, kad visiškai pripažįsta kaltę dėl jai pateiktų kaltinimų, labai gailisi, jog melavo, kai sukūrė istoriją apie seksą su morka, ir taip bandė klaidinti teisėjus bei prokurorus.

 

 

 

Visa ši istorija prasidėjo dar 2013 m., kai nepilnametė pastojo – medikai jai atliko abortą. Kadangi jai nebuvo šešiolika metų, policijoje buvo pradėtas tyrimas – netrukus baudžiamojon atsakomybėn buvo patrauktas vienas jaunas Varėnos rajono ūkininkas. Nepilnametė pareigūnams pasakojo, kad būtent su juo turėjo lytinių santykių. Savo noru. „Tik su juo mylėjausi, nuo kito vyro negalėjau pastoti“, – tyrimo pradžioje kalbėjo ji.

Ekspertizės metu netrukus buvo nustatyta, kad nepilnametė iš tikrųjų buvo pastojusi nuo ūkininko. Tačiau šis kategoriškai kratėsi atsakomybės – esą niekada neturėjo lytinių santykių su netoliese gyvenančia mergina. „Su ūkininku susipažinau, kai man buvo 14 metų – jo fermoje dirbo mano mama, – tyrimo metu pasakojo mergina. – Jis manęs paprašė telefono numerio, daviau, o kitą dieną jis man parašė žinutę ir mes susitikome namelyje.

Jis užrakino duris, paklausė, ar noriu su juo pasimylėti. Jis paklojo rankšluostį, abu nusirengėme ir mylėjomės. Taip buvo kelis kartus. 2011 m. lapkričio mėnesį buvo paskutinis kartas, po to pastojau, jis man davė pinigų, kad pasidaryčiau išvalymą.“ Mergina sakė, kad su vyresniu vyru susitikdavo kartą ar du per savaitę, visi šie susitikimai baigdavosi lovoje. Šiuos tyrėjai duotus parodymus mergina patvirtino pas ikiteisminio tyrimo teisėją, o vėliau ir Varėnos rajono apylinkės teisme, kur buvo nagrinėjama baudžiamoji byla.

O kai vyras buvo nuteistas, byla atsidūrė Kauno apygardos teisme – nuteistas ūkininkas bandė įrodinėti, kad niekada neturėjo lytinių santykių su nepilnamete. Tada netikėtai savo poziciją pakeitė ir mergina – ji pareiškė, kad viską buvo išsigalvojusi. Maža to, ji pateikė naują versiją, kaip pastojo nuo ūkininko. „Visą laiką melavau, jokių lytinių santykių su nuteistuoju iš viso nesu turėjusi, – teisme sakė mergina. – 2011 m. lapkričio mėnesį vakare, eidama susitikti su draugėmis, automobilyje pamačiau vyrą, kuris mylėjosi su kita mergina.

O po trijų dienų ėjau grybauti ir toje vietoje radau prezervatyvą, kurį įsidėjau į krepšį prie grybų ir parsinešiau namo. Namuose pasiėmiau morką, kurią mirkiau į prezervatyve buvusią sėklą ir kaišiojausi sau į lytinius organus. Taip ir pastojau.“ Būtent istorija apie grybus ir įklampino merginą – paklausta, kada dygsta grybai, nepilnametė suglumo ir pareiškė, kad grybauti ėjo ne lapkričio, o liepos mėnesį ir prezervatyvą rado tada. Bet kodėl pastojo lapkritį, paaiškinti nesugebėjo. Kad nepilnametė negalėjo pastoti pasinaudodama rastame prezervatyve esančia sperma, nurodė ir ekspertai – dėl išgalvotos istorijos teismas buvo priverstas apklausinėti medikus.

Gydytoja, kuri nepilnametei nutraukė 8 savaičių nėštumą, teisme sakė, kad dar nėra taip buvę, kad mergina ar moteris pastotų nuo sėklos, kuri buvo tris dienas pralaikyta prezervatyve. „Kad būtų nėštumas be lytinio gyvenimo, nėra taip pat buvę“, – sakė ji. Kitas medikas teigė, per 2-3 dienų laikotarpį spermiai būna žuvę, o jei tyrimams būna atvežama sperma prezervatyve, tai jau po pusvalandžio nebebūna gyvų spermių.

O Kauno klinikų akušeris ginekologas, reprodukcinės medicinos ir ginekologijos endokrinologijos srityje dirbantis 20 metų, nurodė, kad palaikius spermą prezervatyve ir į ją pamirkius morką pastoti yra nerealu. „Sperma, pragulėjusi prezervatyve pustrečios paros, būna atšalusi, ir jau po kelių valandų tampa nejudri ir negyvybinga, be to, pats prezervatyvo silikonas veikia spermą neigiamai, – sakė medikas. – Spermiai žūna nuo aplinkos, nes tai jau nebe žmogaus kūno temperatūra, kuri yra 36,6.“

Beje, nepilnametės sukurpta istorija apie seksą su morka anksčiau Kauno teisėjai buvo patikėję – jie ūkininką buvo išteisinę. Bet šį nuosprendį panaikino Lietuvos Aukščiausiasis Teismas, nurodęs bylą nagrinėti iš naujo ir apklausti ekspertus – stebuklų Lietuvoje juk nebūna.

Skaitykite daugiau: www.delfi.lt

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.