Spektaklis „(Ne) Galiu tylėti, (Ne) Galiu mylėti” kviečia į masinę juoko terapiją

Spektaklis „(Ne) Galiu tylėti, (Ne) Galiu mylėti” kviečia į masinę juoko terapiją
vasario 02 21:17 2016 Print This Article
„Kitoks Teatras” žvarbiais žiemos vakarais siūlo išbandyti naują juoko terapiją ir vasario 25 d. kviečia į pašėlusią komediją – „(Ne) Galiu tylėti (Ne) Galiu mylėti” (rež. Ričardas Vitkaitis) Varėnos kultūros centre.
Naujoje komedijoje žavingai padūkusios moterys viešai išpažins savo nuodėmes.

„Kitoks Teatras” žvarbiais rudens vakarais siūlo išbandyti naują juoko terapiją ir kviečia į pašėlusią komediją – „(Ne) Galiu tylėti, (Ne) Galiu mylėti” (rež. Ričardas Vitkaitis).

Čia susitiks keturios charizmatiškos, krykštaujančios deivės – Gabija Ryškuvienė, Aušra Štukytė, Lina Rastokaitė ir Eglė Mikulionytė, pasiruošusios su gigantiška energija praskleisti savo neįtikėtinas gyvenimo istorijas. Į jų šurmulingą ratą įsilies ir profesionalių juoko terapeutų kvalifikaciją pretenduojantys gauti Džiugas Siaurusaitis ir Ramūnas Šimukauskas. Tad, spontaniški nevaldomi juoko seansai – garantuoti!

Jausmų vulkanais apipintame, fenomenaliai įtraukiančiame pastatyme keturios skirtingos, patrakusios herojės, gyvenančios amžiaus tarpsniuose nuo 25 iki 55 m., taps kaip niekad atviros ir atlapos net slapčiausias širdies kertes. Ech tie santykiai – tikra aukštoji matematika, kvantinė mechanika ir kosmonautika kartu sudėjus! O kur dar moterų iškalbingumas, juk jei per dieną apsilanko apie 60 tūkst. minčių, moterims būtinai norisi bent dalį (aišku, maksimalią!) iškalbėti. O vyrai nekalba ir nesiklauso, nors tu ką. Kartais atrodo lengviau prakalbint mūro sieną! Tad, kaipgi mums vieniems kitus suprasti?! Į pagalbą visada ateis draugės, turinčios patarimus visais gyvenimo atvejais. Bus linksma, karšta, intymu, o tarpais net siurrealu!

Komedija atskleis: moteris – tai tūkstančiai veidų ir vaidmenų; žemėje visi keliai veda į moterį, o ne į Romą; moteris – tai esmių esmė, ji visa ko priežastis ir pasekmė; moteris tai Dievo išrinktoji, nors jau ir nubausta Jo… Bet kaipgi pasaulis be moterų?! Jo lauktų pragaištinga pražūtis!

Keturios moterys ir keturios efektingos jų istorijos – išklausę jų įsitikinsite, kad net pačiais iškalbingiausiais savo gyvenimo fakais – joms net iš tolo neprilygstate.

„(Ne) Galiu tylėti (Ne) Galiu mylėti“ – tai gyvenimo džiaugsmais, o retkarčiais ir nelauktais spygliais džiazuojanti komedija, sklidina humoro, dramos, besikalatojančios ironijos, juoko, ašarų ir aukščiausios prabos nuoširdumo.

Režisierius: Ričardas Vaitkus
Scenarijaus autorė: Vilija Grigaitytė
Vaidina:
Gabija Ryškuvienė
Aušra Štukytė
Lina Rastokaitė
Eglė Mikulionytė
Džiugas Siaurusaitis
Ramūnas Šimukauskas

Įspėjimas! Pašalinis komedijos poveikis: nenustebkite, jei netikėtai prasivers juoko čakra!

Bilietus galite įsigyti teatro kasoje ir bilietai.lt. Informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94849.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.