Pradinukų piešinių konkursas „Mano šeimos gydytojas“

Pradinukų piešinių konkursas „Mano šeimos gydytojas“
04 vasario 18:47 2016 Print This Article

Nuo vasario 1 dienos visoje Lietuvoje prasidėjo ligonių kasų organizuojamas pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Mano šeimos gydytojas“. Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) kviečia visus Vilniaus ir Alytaus apskričių bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių moksleivius dalyvauti ir piešti piešinius. Konkursas vyks iki kovo 31 dienos.

 

„Kviečiame visus Vilniaus, Alytaus, Druskininkų, Elektrėnų, Lazdijų, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų, Ukmergės ir Varėnos savivaldybėse gyvenančius pradinukus piešti ir dalyvauti konkurse „Mano šeimos gydytojas“. Tikimės, kad šis konkursas ne tik padidins pradinių klasių mokinių supratimą apie sveiką šeimą, bet ir paskatins jų šeimos narius labiau domėtis savo sveikata ir svarbiausio visiems šeimos nariams mediko teikiamomis paslaugomis. Mieli pradinukų mokytojai ir tėveliai, nelikite nuošalyje ir paraginkite mažuosius dalyvauti konkurse“, – kviečia Vilniaus TLK direktoriaus pavaduotoja Dalia Šimelienė.

 

Konkurso temą „Mano šeimos gydytojas“ atskleidžiantys piešiniai turi būti nupiešti ant A4 formato popieriaus lapo, laisvai pasirenkant piešimo techniką ir priemones. Kitoje piešinio pusėje turi būti užrašytas autoriaus vardas, pavardė, mokykla, klasė ir kontaktinė informacija. Piešinius užklijuotuose vokuose galima siųsti ar atnešti į Vilniaus TLK arba Vilniaus TLK atstovybes rajonuose (adresai nurodyti toliau). Viename voke gali būti ir vieno pradinuko, ir visos klasės, ir net visos mokyklos pradinukų darbai.

 

Piešinius vertins specialiai sudaryta komisija, kuri iš kiekvienos konkurse dalyvaujančios savivaldybės išrinks po 1 nugalėtoją ir 1 visos Vilniaus TLK veiklos zonos prizininką. Konkurso nugalėtojai ir prizininkas bus apdovanojami specialiais ligonių kasų prizais.

 

Prizininko piešinys kartu su kitų teritorinių ligonių kasų prizininkų darbais bus atspausdintas spaustuvėje ir pavirs atvirlaiškiu, kuriuo sveikiesiems ir sergantiesiems bus primenama, koks svarbus kiekvieno šeimos nario sveikatai ir gerovei yra šeimos gydytojas. Atvirlaiškiais tėveliai ir mamytės, močiutės ir seneliai, dėdės ir tetos, broliukai ir sesutės bus kviečiami apsilankyti pas šeimos gydytoją ir pasitikrinti sveikatą.

 

„Tikimės, kad kiekvienas, gavęs vaiko pieštą atviruką, kuriame nuoširdžiai primenama labiau rūpintis savo sveikata, nebus abejingas ir laiku kreipsis į savo šeimos gydytoją ne tik susirgęs, bet ir norėdamas išvengti ligos“, – sako D. Šimelienė.

 

Vaikų piešinių konkursas „Mano šeimos gydytojas“ yra ligonių kasų socialinės akcijos „Sveika šeima“, skirtos Tarptautinei šeimos dienai paminėti, dalis. Ši diena minima gegužės 15-ąją, tad gražiausių darbų autoriai bus apdovanojami šventės išvakarėse – antrą gegužės savaitę.

 

Vaikų piešinių konkurso taisyklės skelbiamos Vilniaus TLK interneto svetainėje http://www.vilniaustlk.lt/failai/apie_mus/vaiku_piesiniu_konkurso_taisykles.pdf

 

KVIEČIAME DALYVAUTI!

Piešinius galima atsiųsti arba atnešti į Vilniaus TLK (Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius) arba į TLK atstovybes savivaldybėse:

 

Alytaus poliklinika, Naujoji g. 48 (III a.), Alytus

Druskininkų PSPC, M. K. Čiurlionio g. 82, 103 kab., Druskininkai

Elektrėnų PSPC, Taikos g. 6A, 102 kab., Elektrėnai

Lazdijų PSPC, Kauno g. 8, 1 kab., Lazdijai

Šalčininkų PSPC, Nepriklausomybės g. 38, 202 kab., Šalčininkai

Širvintų PSPC, P. Cvirkos g. 13, 214 kab., Širvintos

Švenčionių PSPC, Strūnaičio g. 3, 101 kab., Švenčionys

Trakų PSPC, Mindaugo g. 17, 110 kab., Trakai

Ukmergės PSPC, Vytauto g. 105, 102 kab., Ukmergė

Varėnos PSPC, M. K. Čiurlionio g. 61, 107 kab., Varėna

 

Kontaktai konkurso dalyviams – pradinių klasių moksleiviams, jų tėveliams ir pradinių klasių mokytojams Vilniaus TLK veiklos zonoje:

Eglė Matikiūnaitė, tel. (8 5) 210 0056, el. p. Egle.Matikiunaite@vlk.lt

 

 

Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.