Poledinės žūklės varžybos 2014.02.15

vasario 17 18:56 2014 Print This Article

Praeitą šeštadienį Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga Varėnos rajono skyriaus pakviesti ant Derežnyčios tvenkinio jau aštuntąjį kartą rinkosi poledinės žūklės žvejai. Šiemet varžybos sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus – susirinko net penkiolika komandų ne tik iš Varėnos krašto, bet ir iš Vilniaus, Druskininkų. Tarp dalyvių buvo ir pripažintų žvejų, dalyvaujančių respublikinėse, tarptautinėse varžybose, vienas net pasaulio pirmenybių vicečempionas.

Po skyriaus pirmininko Giedriaus Samulevičius sveikinimo artėjančios Vasario 16-osios proga varžybų vyriausiasis teisėjas Albertas Pacevičius priminė visiems žvejojimo tvarką ir netrukus ant ledo užvirė kova. Žvejojimo teritorija buvo suskirstyta į tris sektorius, nustatyta tvarka išsiskirstė žvejai, ir, sportinio azarto apimti, pradėjo vilioti žuveles. Vos prabėgus pusvalandžiui po starto pasklido žinia, kad Antonas Dureiko pagavo didžiulį starkį – jam pavyko suvilioti beveik kilogramą sveriantį šį vandenų plėšrūną.

Kol teisėjai po trijų valandų kovos nustatė nugalėtojus, pasiruošė jų apdovanojimams, ant ledo buvo aiškinamasi, kas greičiau išgręš eketę grąžtu, iškirs ją peikena ir sugaus žuvį. Ši rungtis sukėlė nemažai emocijų ir žiūrovams. Geriausiai sekėsi Vladui Knieziauskui, gavusiam „Senukų“ prekybos centro (vadovas Kęstutis Jurgelionis) įsteigtą prizą.

Pagrindinėse varžybose pirmąją vietą iškovojo “Druskonio” komanda (Aivaras Dudzinskas, Jusvinas Balčius, Juozas Paulėkas), sugavusi 9,1 kg žuvies, antrąją – “Varėnio” (Augustas Šimukonis, Irmantas Ivoška, Vladas Knieziauskas) 8,35 kg, trečiąją – “Dziedo” (Antonas Dureiko, Andriejus Dureiko, Dovydas Dureiko) 5,87 kg, komandos. Už pirmąją vietą apdovanota komanda Žilvino Žakšausko IĮ „Žilvas“ įsteigtu prizu, o visų trijų komandų nariai partijos skyriaus diplomais ir atitinkamų spalvų medaliais. Individualiai nugalėtoju tapo druskininkietis Aivaras Dudzinskas, sugavęs 3,64 kg žuvies, antru tapo varėniškis Irmantas Ivoška (3,58 kg), trečiu taip pat varėniškis Augustas Šimukonis (3,21 kg). Iš viso varžybose sugauta 51,83 kg žuvies. Nugalėtojas apdovanotas Tomo Bloznelio IĮ įsteigtu prizu, skyriaus diplomu ir medaliu. Kiti dviejų vietų laimėtojai taip pat skyriaus diplomais, medaliais ir prizais, o Antonas Dureiko už sugautą didžiausią žuvį atžymėtas “Senukų” prekybos centro (vadovas Kęstutis Jurgelionis) prizu. Apdovanojimus nugalėtojams įteikė Seimo narys Liutauras Kazlavickas ir skyriaus pirmininkas Giedrius Samulevičius.

Dar ilgokai dalyviai nesiskirstė, nes vaišinosi gero meistro Alberto Pacevičiaus išvirta kvapnia, paskaninta lašiša, žuviene, bendravo prie liepsnojančio laužo. Daugelis tikino atvyksiatys ir kitais metais.

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Varėnos rajono skyrius


Renginio foto rasite čia :

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.