Mink už eurą

rugpjūčio 14 12:02 2014 Print This Article

Nuo kitų metų pradžios Lietuva tampa devynioliktąja euro zonos nare, kurioje naudojama bendroji Europos Sąjungos valiuta – euras. Siekdamas pažymėti šį neeilinį įvykį, Lietuvos bankas buria euro palaikymo komandą „Mink už eurą“ rugpjūčio 24 d. vyksiančiam „Velomaratonui“.

„Kviečiame visus dviračių ir euro entuziastus prisijungti prie mūsų komandos ir minti kartu už LAISVĘ, VIENYBĘ, GEROVĘ. Tai žodžiai, iškaldinti ant lietuviškos 2 eurų monetos, ir tai vertybės, kurias turėtų puoselėti kiekvienas šalies pilietis“, – sako „Mink už eurą“ komandos kapitonas ir Lietuvos banko valdybos narys Marius Jurgilas.

Minti už eurą ir prasmingai praleisti dieną įspūdingiausiame Lietuvos dviračių renginyje kviečiami visi norintys. Lietuvos bankas komandos narius papuoš iš minios išskiriančiais marškinėliais.

Norintiems prisijungti prie „Mink už eurą“ komandos tereikia turėti dviratį ir šalmą. Iki rugpjūčio 14 d. 14 val. registruokitės el. paštu velomaratonas@lb.lt, nurodydami vardą ir pavardę, telefono numerį, el. paštą, gimimo datą ir marškinėlių dydį.

Daugiau informacijos http://www.lb.lt/mink_uz_eura ir komandos Facebook puslapyje – facebook.com/minuuzeura.

„Velomaratonas“ – tai rekordinis dviračių renginys, sulaukęs daugiausia dalyvių nepriklausomos Lietuvos istorijoje. Šiemet prie starto linijos dviratininkai rinksis jau penktą kartą. Šios iniciatyvos tikslas – ne tik stiprinti dviračių kultūrą Lietuvoje, bet ir puoselėti tokias vertybes kaip ekologija, sveikata, saugumas ir šeima.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.