Lietuvių kurtas išmanusis echolotas CES 2016 sulaukė tarptautinio įvertinimo

Lietuvių kurtas išmanusis echolotas CES 2016 sulaukė tarptautinio įvertinimo
07 sausio 18:44 2016 Print This Article

Technologijų parodoje CES 2016 lietuviškas išmanusis echolotas „Deeper Fishfinder“ bus paskelbtas geriausia metų naujove. Lietuvai tai – istorinis momentas: mūsų šalies kūrėjai tokio aukšto lygio renginyje nugalėtojais tapo pirmą kartą.

Lietuvių žuvų ieškiklis „Deeper“ išradimas gaus prestižinį „Best Of Innovation“ apdovanojimą belaidžių technologijų kategorijoje. Pristatytas parodai lietuvių išradimas į vienas gretas stojo su tokiomis pasaulinio garso kompanijomis kaip „Samsung“, „Hewlett Packard“, „Lenovo“ ar „Ford Motor Company“, kurių inžinierių kūriniai taip pat buvo nominuoti šiose apdovanojimuose.

Kasmet parodoje CES savo išradimus bei idėjas pristato tūkstančiai dalyvių, jie griežtai vertinami pagal dizaino, estetikos, inžinerijos, inovatyvumo kriterijus ir tik geriausieji išrenkami nugalėtojais.

Echolotas „Deeper“ yra pirmasis lietuviškas produktas galėsiantis pasigirti tarptautiniu CES inovacijų apdovanojimu

Echolotas „Deeper“ yra pirmasis lietuviškas produktas galėsiantis pasigirti tarptautiniu CES inovacijų apdovanojimu, be to, tai pirmasis žvejybos prietaisas, gavęs tokį įvertinimą.

Prieš išvykdama į parodą „Deeper“ komanda jau žino apie komisijos verdiktą.

„Mes nustatome savo kokybės standartus ir nesilygiuojame į kitus, todėl laimėjimu labai džiaugiamės, nes jis įrodo, kad einame teisingu keliu, – sakė „Deeper“ rinkodaros vadovas Rolandas Sereika. – Siekiame plėstis toliau.“

Paroda „Consumer Electronics Show“ – vienas svarbiausių metų įvykių technologijų ir inovacijų srityje. Praėjusiųjų metų parodoje CES lankėsi beveik 50 tūkst. dalyvių iš 153 valstybių.

Tarptautinio pripažinimo susilaukusi  „Deeper“ šiemet pelnė jau ne pirmą trofėjų – Australijoje echolotas pripažintas geriausiu žvejybos ir valtinės žvejybos aksesuaru, o amerikietiškas žurnalas „Fish Alaska“ oficialiai paskelbė „Deeper“ kaip geriausią žurnalo redaktoriaus pasirinkimą.

http://www.15min.lt informacija

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.