Laiminga festivalio TUNDRA pabaiga – sąmoningas atsisveikinimas

Laiminga festivalio TUNDRA pabaiga – sąmoningas atsisveikinimas
gegužės 17 20:44 2016 Print This Article

Laiminga festivalio TUNDRA pabaiga – sąmoningas atsisveikinimas

 

1_tundra_08_light_smVieno seniausių alternatyvios elektroninės muzikos renginių Baltijos šalyse, festivalio TUNDRA organizatoriai skelbia pirmąsias oficialias žinias apie paskutinįkart liepos naktinį dangų nušviesiančią fiestą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2_tundraVelnio tuzinu pažymėtas, tačiau griežtai pozityvia nuotaika kuriamas tryliktasis festivalis TUNDRA Happy End vyks pernai prisijaukintoje Varėnos Dainų slėnio saloje nuo birželio 30 d. iki liepos 4 d.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atsisveikinimas be apgailestavimo

3_gytis vildziunas dk5Kaip sako organizatoriai, tai bus galingas, liūdnas ir tuo pačiu laimingas atsisveikinimas su festivaliu, kuris įkvėpė ir stiprino tuos, kurie netelpa į rėmus, ieško ir neranda, eina tiesiai per aplinkui, kad iš gamtoje paskleistų elektroninės muzikos natų sukurtų sau ir šalia esantiems paslaptingą ir pozityvų TUNDROS pasaulį.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4Sava valia pasirinkę paleisti užaugintą ir subrandintą festivalį, organizatoriai neslepia jaučiantys dvilypus jausmus – tęsti būtų galima, tačiau… norisi, kad pabaiga būtų savalaikė, simboliška, išjausta ir konstruktyvi, o ne laukti, kol teks atjungti aparatus nuo pavargusio renginio, kurio gyvybę kelis paskutinius metus palaikytų tiesiog pokyčių baimė ir prisirišimas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5_mindaugas krivickasTodėl ir šių metų šūkis – Let go (liet. paleisk, pasileisk), ir festivalio tematika atspindi tai, ko šiuolaikiniam žmogui taip trūksta ir ko daugelis siekia klaidžiodami po įvairias filosofijas ir dvasines praktikas – yra laikas siekti, pasiekus mėgautis, bet natūraliai ateina ir laikas, kai reikia nebijoti paleisti.

 

 

 

 

 

 

 

 

12_miron_MG_1693Visus 13 metų TUNDRA skleidė idėjas apie naujausių technologijų, gamtos ir žmogaus darną, tad, kaip jau įprasta šiam festivaliui, ežero saloje įvyksianti baigiamoji fiesta taps gaivališka gero garso, nuostabios gamtos ir neeilinių žmonių, kurie kūrė, būrė ir džiaugėsi bendravimu per muzikos ir vizualinių menų prizmę, sinteze.

 

 

 

 

 

 

 

Festivalio programa – kaip niekad vieninga

7_sonata blazyte_DSC_0210Festivalis tradiciškai apjungs kone visus elektroninės muzikos žanrus ir keturiose scenose džiugins Techno, psychedelic, bass, ambient, drum’n’bass, minimal electronic, electronic, full on, hi-tek, deep, dub, reggae, IDM, hard techno, house muzikos mėgėjus.

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Dienos veiklos – menų dirbtuvių laboratorija, paskaitos, Healing erdvės praktiniai bei dvasiniai užsiėmimai ne tik, kaip įprastai, siūlys pavargusiems kūnams ir protams susigrąžinti vidinę harmoniją, bet ir narplios atsisveikinimo, neprisirišimo, paleidimo temą įvairiais aspektais – sukuriamo ir iškart sunaikinamo ar išdalinamo meno kūrimas, diskusijos apie ne prisirišimu grindžiamus santykius, vartojimo mažinimą ir visa ko – nuo daiktų iki idėjų – perdirbimą bei prikėlimą antram gyvenimui.

 

 

 

 

 

 

10_sun and key_IMG_4031Pirmą kartą Lietuvos festivalių istorijoje bus sukurtas unikalus give away kvartalas – tai TUNDROS dekoracijų muziejus, iš kurio kiekvienas galės pasiimti sau patikusią detalę, bei dvylikos TUNDRŲ lost & found daiktų kolekcija, kurios eksponatai taip pat bus laisvai atiduodami – kai kurie galbūt po daugelio metų bus surasti tikrųjų savo šeimininkų, o kiti tiesiog suras naujus namus.

 

 

 

 

 

 

 

 

11_Tundra '12 GF18Organizatoriai žada jau netrukus pasidalinti informacija apie laimingą pabaigą garantuosiančius TUNDROS atlikėjus, o iki tol kviečia aktyviai domėtis naujienomis apie mitais ir legendomis apipintą, seniausią ir paskutinį, 13-tąjį festivalį TUNDRA socialiniuose tinkluose ir festivalio svetainėje

 

www.tundrafestival.lt.

 

 

 

 

 

8_arturas bulota_tundra-2015-day2-night-reiv-100 13 14 15 16_karle dru_Tundra '12 DRU162

Lukas Salnele

Lukas Salnele

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.