Jau poryt Varėnos kultūros centre prasideda naujas teatrų sezonas

15 rugsėjo 15:07 2009 Print This Article


Jau poryt Varėnos kultūros centre prasideda naujas teatrų sezonas – rugsėjo 17 d. 18 val. Domino teatro spektaklis „Bučiuoju, Oskaras“.

Ar kada pagalvojote, kad per vieną dieną įmanoma nugyventi 10 metų? Tą pačią dieną baigti mokyklą ir išsiskirti su žmona, pirmą kartą už kampo bučiuotis ir išgyventi vidurio amžiaus krizę. Ar kada susimąstėte, kad tą pačią dieną galima susirasti pirmąjį darbą ir gauti pirmąją pensiją? Kaip galima ryte atšventus aštuonioliktąjį gimtadienį, o jau po pietų dalyvauti šokiuose kam per trisdešimt? Įmanomu tampa viskas, kai per vieną dieną nugyveni dešimt metų. Daugiau pirmos meilės jaudulio, šmaikščių meilės nuotykių, aistringesnių meilužių, komiškų kasdieninių situacijų ir dar juokingesnių senatvės išgyvenimų sulauksite spektaklyje „Bučiuoju, Oskaras“.

Lyrinė komedija

pagal Eric-Emmanuel Schmitt „Oskaras ir ponia Rožė“

Režisierius: Cezaris Graužinis
Scenografas: Marius Jacovskis
Kostiumų dailininkas: Aleksandra Jacovskytė
Kompozitorius: Martynas Bialobžeskis
Vaidina: Julius Žalakevičius, Vytautas Kontrimas, Brigita Arsobaitė, Paulius Čižinauskas, Vilma Raubaitė, Jovita Balčiūnaitė

Bilietų kaina – 30; 40 Lt.

Bilietus galima įsigyti arba užsakyti Varėnos kultūros centro bilietų kasoje (tel. 8 310 52752). Kasos darbo laikas: pirmadienį – penktadienį: 11 – 14 val. ir 15 – 18 val.; šeštadienį, sekmadienį ir švenčių dienomis: 2 val. iki renginio pradžios.

Daiva Tamulevičienė
Varėnos kultūros centro
kultūrinės veiklos vadybininkė
tel. 8 310 52434
8 656 77282

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.