Gluminantis radinys Austrijoje: 800 metų senumo „telefonas“

Gluminantis radinys Austrijoje: 800 metų senumo „telefonas“
sausio 04 12:01 2016 Print This Article

Ateivių medžiotojai teigia pagaliau radę įrodymų, kad Žemėje lankėsi svetimos gyvybės formos. Tai esą įrodo Austrijoje rastas mobilųjį telefoną primenantis objektas, kuriam – 800 metų.

Nors šie teiginiai skamba neįtikėtinai, o pats radinys atrodo kaip klastotė, internete užvirė aršios diskusijos, aptarinėjamos įvairios teorijos, praneša Huffingtonpost.co.uk.

„YouTube“ kanalo „Paranormal Crucible“ autoriai teigia, kad nuotraukoje matomą objektą, kuris primena mobilųjį telefoną, anksčiau šįmet aptiko Zalcburgo (Austrija) apylinkėse dirbantys archeologai. Ant objekto matomi dantiraščio simboliai, kuriuos naudojo Mesopotamijoje (dabartinis Irakas) gyvenę šumerai.

Bene didžiausią įtarimą kelia tai, kad apie šį atradimą internete informacijos praktiškai nėra – visa tai sukelia įtarimų, jog tai tėra įmantri apgaulė.

„Ką toks įrenginys su dantiraščio ženklais veikia Austrijoje, niekas negali suprasti ar paaiškinti. Deja, informacijos apie šį sensacingą atradimą stinga. Mes negalime paaiškinti, kas tai yra ir ar tai tikra, tačiau jis patraukė mūsų dėmesį ir mes norėtume daugiau apie tai sužinoti“, – rašo sąmokslo teorijas nagrinėjantis tinklalapis Tothedeathmedia.com.

Ateivių medžiotojai įsitikinę, kad radinys yra tikras, unikalus ir rodo, jog to meto žmonės nusikopijavo Žemėje viešėjusių ateivių technologijas. Informacijos vakuumą sąmokslo teorijų autoriai aiškina tuo, kad archeologai slepia neįprastus radinius nuo visuomenės.
 
www.lrytas.lt informacija
  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

1 Comment

Only registered users can comment.