„Domino“ teatro premjera „Pats geriausias šou“ atvyksta į Varėną

„Domino“ teatro premjera „Pats geriausias šou“ atvyksta į Varėną
vasario 08 22:11 2018 Print This Article

Profesionalaus komedijos teatro „Domino“ premjera – šou be taisyklių „Pats geriausias šou“ vasario 26 dieną, 18 valandą, pradžiugins Varėnos gyventojus ir svečius.

Šeši geriausi Lietuvos aktoriai – Ineta Stasiulytė, Aušra Štukytė, Eimutis Kvoščiauskas, Juozas Gaižauskas, Emilija Latėnaitė ir Jokūbas Bareikis – susitiko tam, kad sukurtų patį geriausią šou Lietuvos istorijoje.

„Kelis mėnesius jie nieko nevalgė ir negėrė, nesiprausė, neskaitė laikraščių ir nebendravo su išoriniu pasauliu. Tam, kad niekas netrukdytų sukurti paties geriausio šou. Kelis mėnesius jie naktimis tūnojo „Domino“ teatro rūsyje tik tam, kad įgyvendintų pačią drąsiausią, absurdiškiausią, nepadoriausią idėją. Taip gimė „Pats geriausias šou“, – pasakoja šou režisierius Andrius Žiurauskas.

Šou metu bus unikaliai įgyvendinti geriausių pasaulyje komedijos meistrų pasirodymai, neįprastai skambės populiariausių dainų versijos, vyks iki ašarų juokingos improvizacijos ir efektingos parodijos. Scenoje išvysite geriausią madų šou, įspūdingus magijos triukus, aukšto lygio solinius ir kolektyvinius šokių pasirodymus bei nepripažintų talentų šou. Aktoriai pasirodys netikėtuose amplua, juoksis iš savęs ir vienas iš kito, barsis, jei tik to prireiks, apsinuogins, jei to pareikalaus publika, išpažins savo nuodėmes, jei jiems bus atleista, ir, svarbiausia, galų gale atskleis paslaptį, kaip jiems pavyko tapti pačiais geriausiais.

Didžiausias metų įvykis – „Pats geriausias šou“ – tai, ko dar niekur nematėte ir tikrai niekur kitur nepamatysite! Susitikime vasario 26 dieną Varėnos kultūros centre!

Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir kultūros centro kasoje.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.