Apvirtęs vilkikas netoli Merkinės užblokavo kelią, yra sužeistų

Apvirtęs vilkikas netoli Merkinės užblokavo kelią, yra sužeistų
03 vasario 11:58 2016 Print This Article

Ankstų trečiadienio rytą greta Merkinės apsivertęs baltarusio vairuojamas vilkikas užblokavo kelią. Policija transporto eismą nukreipė aplinkkeliais.

Kaip pranešė Lietuvos automobilių kelių direkcijos svetainė eismoinfo.lt, dėl eismo įvykio padarinių šalinimo trečiadienio rytą draudžiamas eismas magistralinio kelio A4 Vilnius–Varėna–Gardinas 104,6 km (Gardino kryptimi).

Eismas kreipiamas apylanka rajoniniu keliu Nr. 5011 Jablonavas–Puvočiai–Marcinkonys bei vietinės reikšmės keliais. Eismą įvykio vietoje reguliuoja policija.

Lrytas.lt duomenimis, eismas užblokuotas dėl apsivertusio vilkiko. Jis užtvėrė kelio važiuojamąją dalį. Avarijoje sužaloti du žmonės.

Kaip informavo Varėnos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Andrius Kondratavičius, iškviestos ugniagesių gelbėtojų pajėgos ir specialus automobilis iš Vilniaus.

 Viršininkas A. Kondratavičius sakė, kad sunku prognozuoti, kiek laiko gali užtrukti gelbėjimo darbai, tad keleiviai, važiuojantys Druskininkų kryptimi ir iš jų, turėtų rinktis apvažiavimo kelius.

Ugniagesiai teigia, kad po avarijos per Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą 30 km spinduliu esantiems žmonėms išsiųstas pranešimas apie užblokuotą kelią ir patariama pagal galimybes rinkti aplinkinius kelius. Gyventojams patariama važiuoti rajoniniu keliu Nr. 5011 Jablonavas–Puvočiai–Marcinkonys.

lrytas.lt informacija

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.