Fotografijų paroda „Aplenk ligą“ tęs kelionę per Vilniaus ir Alytaus apskritis

Fotografijų paroda „Aplenk ligą“ tęs kelionę per Vilniaus ir Alytaus apskritis
13 sausio 21:26 2016 Print This Article

               Fotografijų paroda „Aplenk ligą“ tęs kelionę per Vilniaus ir Alytaus apskritis

 

Socialinės akcijos „Aplenk ligą“ fotografijų paroda, kelionę per Lietuvą pradėjusi 2015 metais, ją tęs ir šiemet. Nuo praėjusių metų pavasario parodą, kurioje garsūs Lietuvos sportininkai kviečia žmones aktyviau rūpintis savo ir artimųjų sveikata, jau galėjo išvysti daugelio Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) veiklos zonos didžiųjų gydymo įstaigų pacientų.

 Socialinės akcijos „Aplenk ligą“ fotografijų paroda 2015 metais buvo eksponuota devyniose Vilniaus ir Alytaus gydymo įstaigose. Šiuo metu fotografijos eksponuojamos Alytaus miesto savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centre. Toliau paroda keliaus po kitas Vilniaus TLK veiklos zonos savivaldybių gydymo įstaigas, sutikusias dalyvauti šioje akcijoje.

 Akcijos ambasadoriais tapę žymūs Lietuvos sportininkai kviečia ne tik sveikai gyventi ir rūpintis savo sveikata, bet ir laiku kreiptis į gydytojus, nemokamai išsitirti dėl vėžio ir kitų klastingų ligų, dalyvauti nemokamose ligų prevencinėse programose. Viena iš socialinės akcijos ambasadorių yra visai neseniai geriausia 2015 metų Lietuvos sportininke paskelbta penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

 Akcijos ambasadoriais taip pat yra tapę pasaulio ir Europos čempionas, olimpinių sidabro ir bronzos medalių laimėtojas penkiakovininkas Edvinas Krungolcas, pasaulio ir Europos čempionas, olimpinių žaidynių sidabro ir bronzos medalių laimėtojas penkiakovininkas Andrejus Zadneprovskis, Europos ir pasaulio čempionė irkluotoja Donata Vištartaitė, pasaulio jaunimo prizininkė ir jaunių pasaulio čempionė penkiakovininkė Ieva Serapinaitė, Lietuvos ir Lietuvos žaidynių čempionas penkiakovininkas Vladislavas Sosnovskij.

 Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto inicijuotos socialinės akcijos fotografijų paroda yra eksponuojama ir kitų teritorinių ligonių kasų veiklos zonose.

 Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija


Kontaktinis asmuo žiniasklaidai:

Eglė Matikiūnaitė

Vilniaus teritorinės ligonių kasos
Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Tel. (8 5)  210 0056
El. paštas
Egle.Matikiunaite@vlk.lt

www.vilniaustlk.lt

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.